top of page

Iepazīstieties ar mūsu kolektīvu

Cilvēki, kuri veido EKJU

  Chairman of the Board

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

  Chairman of the Board

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

  Chairman of the Board

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

  Chairman of the Board

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

  Chairman of the Board

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

Māris D..jpg

Māris Danieks

    Valdes Priekšsēdētājs

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

Anrijs.jpg

Anrijs Aumalis

  Finanšu direktors

Valdes loceklis

 ☎+371 29126587

✉ anrijs.aumalis@ekju.lv

Laura G..jpg

Laura Galzone

Tirdzniecības un

Mārketinga direktore

Valdes Locekle

 ☎+371 26668066 

✉ laura.galzone@ekju.lv

J.Splīte.jpg

Janis Splīte

Eksporta Direktors

 ☎+371 29214978

✉ janis.splite@ekju.lv

Austris.jpg

Austris Intenbergs

Tirdzniecības Vadītājs

 ☎+371 20221167

✉ austris.intenbergs@ekju.lv

Gregors.jpg

Gregors Spoģis

Tirdzniecības Vadītājs

 ☎+371 29262430

✉ Gregors.Spogis@ekju.lv

Eduards.jpg

Eduards Bremers

Tirdzniecības Vadītājs

 +371 28001140

✉ eduards.bremers@ekju.lv

DSC01714.jpg
Arta.jpg
DSC_3529.jpg
DSC01753.jpg

Linda Loča

Tirdzniecības Vadītāja

 +371 27881190

✉  linda.loca@ekju.lv

Arta Celma

E-komercijas tirdzniecības vadītāja

☎+371 27337784

✉ arta.celma@ekju.lv

Monta Ašmane

  Mārketinga Speciāliste

 ☎+371 27655393 

monta.asmane@ekju.lv

Matīss Boikovs-Eglītis

Tirdzniecības vadītājs

 ☎+371 28288615 

✉ matiss.boikovs@ekju.lv

Rolands Aizsilnieks

Klientu apkalpošanas

speciālists, tāmētājs

 ☎+371 20097691

✉ rolands.aizsilnieks@ekju.lv

Ivars.jpg
Rolands.jpg
Agnese_edited.jpg

Agnese Urbanoviča

Klientu Apkalpošanas Speciāliste

 

☎+371 29111348 

✉ agnese.urbanovica@ekju.lv

DSC01581.jpg
Elīna P..jpg

Elīna Pliķena

Piedāvājumu sagatavošanas

speciālists

 

 ☎+371 26310655

✉ elina.plikena@ekju.lv

Dace_00.jpg
Vineta.jpg

Vineta Ozola

Klientu Apkalpošanas Speciāliste

 

☎+371 20278809 

✉ vineta.ozola@ekju.lv

DSC_3363.jpg

Ivars Žagars

Zane Bēma

Dace Dedumete

Arita Aļķe

  Ražošanas un inovācijas direktors

 ☎+371 28338280

ivars.zagars@ekju.lv

Gundars.jpg

Gundars Glazers

  Personāla Vadītāja, Vides aizsardzības un darba aizsardzības speciāliste

 ☎+371 20220226 

✉ zane.bema@ekju.lv

DSC01598.jpg

Jurijs Timaškovs

  Biroja vadītāja, lietvede

 ☎+371 25464949 

✉ dace.dedumete@ekju.lv

DSC01681.jpg

Aigars Leimanis

  Furnitūras noliktavas vadītāja

 ☎+371 25404076 

✉ noliktava@ekju.lv

DSC01634.jpg

Māris Vanags

  Loģistikas vadītājs

 ☎+371 27805676 

✉ jurijs.timaskovs@ekju.lv

  Tehniskais direktors

☎+371 28711155

✉ aigars.leimanis@ekju.lv

  Zāģmateriāla iepircējs

 ☎+371 28368317

✉ maris.vanags@ekju.lv

Produktu attīstības vadītājs

 ☎+371 20228113

✉ gundars.glazers@ekju.lv

bottom of page