Iepazīstieties ar mūsu kolektīvu

Cilvēki, kuri veido EKJU

Meet the team

Maris Danieks

    Valdes Priekšsēdētājs

 ☎+371 25422007 

✉ md@ekju.lv

Meet the team

Janis Splīte

Padomes Priekšsēdētāja Vietnieks un Eksporta Direktors

 ☎+371 29214978

✉ splite@ekju.lv

Meet the team

Laura Galzone

  Tirgvedības un Tirdzniecības Direktore Valdes Locekle

 ☎+371 26668066 

✉ laura.galzone@ekju.lv

Forest

Gregors Spoģis

Pārdošanas vadītājs

(Vācija)

 ☎+371 29262430

✉ Gregors.Spogis@ekju.lv

Forest

Austris Intenbergs

Pārdošanas vadītājs

(Apvienotā Karaliste)

 ☎+371 20221167

✉ austris@ekju.lv

Forest

Pauls Krontals

Pārdošanas vadītājs

(Baltijas valstis)

 +371 29403437

✉  pk@ekju.lv

heart-1288420_1280.jpg

Vineta Ozola

Klientu Apkalpošanas Speciāliste

(Francija, Vācija, Beniluksa valstis)

 ☎+371 20278809 

✉ vineta@ekju.lv

heart-1288420_1280.jpg

Monta Ašmane

Klientu Apkalpošanas Speciāliste

(Skandināvija uh Beneluksa valstis)

 ☎+371 27655393 

✉ ma@ekju.lv

heart-1288420_1280.jpg

Elīna Plikena

heart-1288420_1280.jpg

Ilze Dumbre

  Klientu Apkalpošanas Speciāliste 

(Vācija, Šveice, Austrija)

 ☎+371 26378505 

✉ id@ekju.lv

Klientu Apkalpošanas Speciāliste

(Lielbritānija un Īrija)

 ☎+371 26310655 

✉ ep@ekju.lv

Sappling Tree

Maris Vanags

   Zāģmateriālu Iepircējs

 ☎+371 28368317 

✉ vanags@ekju.lv

Sappling Tree

Inga Pilupa

Loģistikas Speciāliste

 ☎+371 29253255 

✉ inga@ekju.lv

Sappling Tree

Elīna Aļeksejeva

    Noliktavas un Iepirkuma Vadītāja

 ☎+371 25404076 

✉ noliktava@ekju.lv

Sappling Tree

Dace Dedumete

  Biroja Vadītāja

 ☎+371 28340960 

✉ dace@ekju.lv