top of page

Iepazīstieties ar mūsu kolektīvu

Cilvēki, kuri veido EKJU

  Chairman of the Board

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

  Chairman of the Board

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

  Chairman of the Board

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

  Chairman of the Board

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

  Chairman of the Board

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

Māris D..jpg

Māris Danieks

    Valdes Priekšsēdētājs

 ☎+371 25422007 

✉ maris.danieks@ekju.lv

Anrijs.jpg

Anrijs Aumalis

  Finanšu direktors

Valdes loceklis

 ☎+371 29126587

✉ anrijs.aumalis@ekju.lv

Laura G..jpg

Laura Galzone

Tirdzniecības un

Mārketinga direktore

Valdes Locekle

 ☎+371 26668066 

✉ laura.galzone@ekju.lv

DSC00061.jpg

Pēteris Treimanis

Vecākais Tirdzniecības Vadītājs

Attīstības Vadītājs

 +371 27881190

✉  peteris.treimanis@ekju.lv

DSC_3529.jpg

Matīss Boikovs-Eglītis

Vecākais iepirkumu speciālists

 ☎+371 28288615 

matiss.boikovs@ekju.lv

J.Splīte.jpg

Janis Splīte

Eksporta Direktors

 ☎+371 29214978

✉ janis.splite@ekju.lv

Arta.jpg
Untitled design.jpg
Eduards.jpg
Gregors.jpg

Arta Celma

E-komercijas tirdzniecības vadītāja

☎+371 27337784

✉ arta.celma@ekju.lv

Eduards Bremers

Miks Aivars Mūrnieks

Tirdzniecības Vadītājs

 ☎+371 20221167

✉ miks.murnieks@ekju.lv

Tirdzniecības Vadītājs

 +371 28001140

✉ eduards.bremers@ekju.lv

Gregors Spoģis

Tirdzniecības Vadītājs

 ☎+371 29262430

✉ Gregors.Spogis@ekju.lv

DSC09120-Edit.jpg

Laura Ķiploka

Projektu vadītāja un integrētās vadības sistēmas vadītāja

 ☎+371 26364688 

✉ laura.ķiploka@ekju.lv

Ivars.jpg
Untitled design.jpg

Anna Golubova

Klientu Apkalpošanas Speciāliste

 

☎+371 29111348 

✉ anna.golubova@ekju.lv

DSC01581.jpg
Elīna P..jpg

Elīna Pliķena

Piedāvājumu sagatavošanas

speciālists

 

 ☎+371 26310655

✉ elina.plikena@ekju.lv

Dace_00.jpg
Vineta.jpg

Vineta Ozola

Klientu Apkalpošanas Speciāliste

 

☎+371 20278809 

✉ vineta.ozola@ekju.lv

DSC09180-Edit-2.jpg

Ivars Žagars

Zane Bēma

Dace Dedumete

Elīna Aļeksējeva

  Ražošanas un inovācijas direktors

 ☎+371 28338280

ivars.zagars@ekju.lv

Gundars.jpg

Gundars Glazers

Produktu attīstības vadītājs

 ☎+371 20228113

✉ gundars.glazers@ekju.lv

  Personāla Vadītāja, Vides aizsardzības un darba aizsardzības speciāliste

 ☎+371 20220226 

✉ zane.bema@ekju.lv

DSC01598.jpg

Jurijs Timaškovs

  Loģistikas vadītājs

 ☎+371 27805676 

✉ jurijs.timaskovs@ekju.lv

  Biroja vadītāja, lietvede

 ☎+371 25464949 

✉ dace.dedumete@ekju.lv

DSC01681.jpg

Aigars Leimanis

  Tehniskais direktors

☎+371 28711155

✉ aigars.leimanis@ekju.lv

  Furnitūras noliktavas vadītāja

 ☎+371 25404076 

✉ noliktava@ekju.lv

DSC01634.jpg

Māris Vanags

  Zāģmateriāla iepircējs

 ☎+371 28368317

✉ maris.vanags@ekju.lv

bottom of page